Serwis urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

Od 1992 roku równolegle ze sprzedażą trudnimy się serwisem sprzętu chłodniczego i gastronomicznego. Od czerwca 2013 roku UNILEVER POLSKA powierzył nam serwis wszystkich swoich urządzeń chłodniczych. Naprawy zamrażarek przemysłowych wykonywane są standardowo w czasie 48 godzin od momentu zgłoszenia awarii. Na specjalne żądanie jesteśmy w stanie wykonywać naprawy urządzeń chłodniczych w przeciągu 24h a nawet 12h.

Serwisowanie gwarancyjne

Biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni dwudziestu kilku lat wprowadziliśmy na rynki Europy Wschodniej, w tym głównie Polski ponad 300.000 zamrażarek skrzyniowych (z tego nie mniej niż 90% to zamrażarki do dystrybucji lodów i innej mrożonej żywności) należy przyjąć, że sprzedane przez nas zamrażarki (wyłącznie produkcji ELCOLD, Dania) mają największy udział wśród zamrażarek aktualnie eksploatowanych w Polsce. Wszystkie sprzedane przez nas wyroby podlegają wyłącznie naszej bezpośredniej obsłudze gwarancyjnej przez okres od 2 do 5 lat.

Naprawa urządzeń chłodniczych

Prowadzimy także serwis pogwarancyjny urządzeń chłodniczych. Odnosi się to nie tylko do napraw zamrażarek produkcji ELCOLD, ale także takich firm jak TEFCOLD, IAR, IARP, CARAVELL, DERBY, AHT, ISA, UGUR, KLIMASAN i wielu innych. Działalność serwisowa sprzętu chłodniczego i gastronomicznego oparta jest na ogólnopolskiej sieci około 200 punktów serwisowych, które są firmami partnerskimi, wyselekcjonowanymi na przestrzeni lat spośród około 500 podmiotów.

Specjalizujemy się w:

  • naprawie chłodziarek gastronomicznych,
  • naprawie sprężarek chłodniczych.


Przy wykonywanych naprawach sprzętu chłodniczego i gastronomicznego wykorzystywane są oryginalne części. Liczba kluczowych punktów serwisowych wykonujących do około 80% wszystkich napraw wynosi około 35-40.