O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinnym przedsiębiorstwem które funkcjonuje nieprzerwanie od 1992 roku. Od samego początku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem duńskich wyrobów firmy ELCOLD, która jest światowym liderem w zakresie produkcji sprzętu chłodniczego, przeznaczonego zarówno do celów komercyjnych, jak i na użytek gospodarstw domowych.

Nasze doświadczenia

W 2011 roku rozszerzyliśmy działalność nawiązując współpracę z firmą TEFCOLD – czołowym duńskim dystrybutorem sprzętu chłodniczego. Powiększyliśmy ofertę o szeroką gamę chłodziarek do napojów i win, a także specjalistyczne urządzenia chłodnicze wykorzystywane w działalności handlowej i usługowej (HoReCa).

Filarem naszej działalności jest sprzedaż urządzeń mroźniczych, chłodniczych. Nasza wszechstronna oferta obejmuje zamrażarki do przechowywania lodów i innej mrożonej żywności, zamrażarki laboratoryjne (niskotemperaturowe), barowe, mobilne oraz klasyczne zamrażarki skrzyniowe.

Głównymi atutami naszej firmy są profesjonalizm, rzetelność i dbałość o jakość usług – dzięki tym wysokim standardom nawiązaliśmy wieloletnią trwałą współpracę z klientami, zarówno na krajowym, jak i na wschodnioeuropejskich rynkach.